Сайт временно недоступен.
Удивительный и захватывающий мир настольных игр

Зазеркальное чаепитие (Tea Time)

Код товара: 1625125
Нет в наличии


Издатель:

Возраст игроков:

Количество игроков:

Время игры:

http://svitzabav.com.ua/i1625125-zazerkalnoe-chaepitie-tea-time.html

Описание

Настольная игра "Tea Time" от Gigamic

Усі ми знаємо прекрасну казку "Аліса в країні чудес". І кожен з нас хоч раз, але мріяв потрапити в цю дивовижну країну і познайомитися з її жителями. Настільна гра "Час чаю (Дзеркальне чаювання)" дарує нам таку можливість. Відкривши коробку з цією грою, ми перенесемося в чарівний світ Країни Чудес.

Переносимося ми на чаювання, і як завжди за столом немає вільних місць. Цього разу за чашкою чаю зібралася вельми цікава кампанія. Тут ми бачимо Королеву, Чеширського кота та інших і відомих нам персонажів. В чаювання беруть участь шість персонажів і Аліса. Гравцеві потрібно зібрати свою власну колекцію героїв казки.

Завдання в тому, кого запрошувати за стіл на чашечку чаю, а кому відмовити. Справа в тому, що крім наших героїв, за стіл намагаються сісти інші герої, дзеркальні відображення наших персонажів. Все це заплутує учасників гри. Тому, гравцям потрібно уважно спостерігати за тим, кого вони садять за стіл. Адже, якщо за одним столом опиняться персонаж разом з його відображенням - вони удвох безслідно зникають ...

Іграшкова чаювання відбувається в кілька етапів. Картки з героями і їх відображеннями викладаються на стіл. Потім, згідно з правилами гри, гравці по одній або декілька карт забирають їх зі столу. Коли максимальна кількість комбінацій зібрано раунд закінчується. Після цього викладаються нові карти, і починає новий раунд. І так далі. Кількість раундів залежить від кількості граючих.

Наприкінці чаювання підраховуються очки. Для цього є спеціальна таблиця. І щоб правильно провести комбінацію, радимо вам детально її вивчити. Адже може бути таке, що за відсутність героя можна отримати 5 балів, а за дві пари всього 3.

Настільна гра "Час чаю (Дзеркальне чаювання)" швидка, легка і динамічна. А для любителів історій про Алісу вона стане чудовим подарунком. Якісно зроблена, картки складаються в залізну коробочку. Створена для гравців від 8 років. Одночасно в гру може грати від 2 до 4 осіб.

Галерея